Kurs masażu? Jak to wygląda?

kursy masażu krakówKursy masażu Kraków adresowane są do dwóch grup uczestników. Pierwsza z nich to osoby początkujące, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje z zakresu masażu. Do drugiej grupy należą osoby, które są już związane z branżą medyczną, sportową oraz kosmetyczną, a ich celem jest rozszerzenie swoich usług i podniesienie kwalifikacji.

Główne cele kursu

Najważniejszym celem masażu zarówno pierwszego jak i drugiego stopnia jest teoretyczne oraz praktyczne przygotowanie uczestników do pracy masażysty. Uczestnicząc w pierwszym etapie kursanci zostaną zapoznani z bardzo dokładną anatomią i fizjologią człowieka oraz z technikami masażu klasycznego. Drugi stopień jest wzbogacony o masaż relaksacyjny, kontralateralny, izometryczny, odchudzający oraz sportowy. Uczestnicy bliżej poznają zagadnienie drenażu limfatycznego.

Jak wyglądają kursy

Kursy masażu Kraków I i II stopnia są realizowane przez 120 godzin. Dokładniej mówiąc aż 100 godzin to praktyka a 20 teoria. Ćwiczenia praktyczne prowadzone są w naszych bogato wyposażonych salach. Kadrę pracowniczą stanowią ludzie posiadający bogate doświadczenie zawodowe oraz dydaktyczne.

Gdzie można pracować kończąc nasze kursy?

Osoby, które ukończyły kurs masażu mogą zacząć pracę w ośrodkach SPA, salonach odchudzających, odnowy biologicznej oraz kosmetycznych. Mogą to również być kluby sportowe. Ukończony kurs pozwala również na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

Categories: Szkolenia Tags: Tagi: